Najnovšie recenzie zo sekcie Snehové frézy

VeGA 7066 ELS

VeGA 7066 ELS

Pridané: 10. decembra 2013

• Som s touto frézou maximálne spokojný. Spĺňa všetky moje požiadavky. Je dostatočne silná a pomerne ľahko sa ovláda. Určite vrelo odporúčam.
  • Plastové klzné lyžiny na spodu. Ja som si vyrobil železné.

Odporúčam.

akciova_cena akciova_cena

Pridané: 30. novembra 2013

(naposledy upravené 17. decembra 2015)

• nízka hmotnosť
  • ľahké štartovanie
  • zatial nič, uvidíme ako zvládne prvý veľký sneh.

Z prvých skúseností mi príde ako podmotorizovaná, zatiaľ u nás napadlo len pár cm, takže nebola možnosť ju vyskúšať naplno, ale pri presune hore miernym svahom do garáže som mal pocit, že tam nedôjde, aj na plný plyn a štvrtý najrýchlejší prevod ide ako slimák.
Na voľnobehu je tichá, ale bohužial na volnobehu sa ani nepohne dopredu, ak sa chcete hýbať a odhadzovať sneh, tak musí ísť na takmer plné otáčky, to už tichá nie je, podobný hluk ko kosačka.
Inak sa štartuje ľahko, lahšie ako kosačka, akurát ten postup je imho dosť zložitý na napríklad ženskú obsluhu (kupoval som ju s tým, že si ráno ak nie som doma, môže odhádzať prístupovú cestu aj manželka) - zapnúť prívod paliva, zapnúť sýtič, nastaviť otáčky, zapnúť vypínač motora, zatiahnuť šnúrou, chvíľu počkať, vypnúť sýtič a makať :-D a ešte k tomu jedna páka na pojazd a jedna na vyhadzovanie snehu - ja viem, pre chlapa nič nad čím treba rozmýšlať, ale ked som to doma vysvetlil žene, tak len prevrátila oči :-)

Som zvedavý ked napadne nejaký solídny sneh, tak potom sa podelím o skúsenosti ak nezabudnem, zlákala ma tá cena, tak uidíme či budem aspoň trocha spokojný.

* DOPLNENÉ - aby som nekrivdil tejto fréze a nasypal si popol na hlavu - dnes ma pri dolievaní benzínu napadlo poriadne došponovať spojkové lanko a pojazd je v poriadku, čiže tam bola moja chyba, zrejme sa ten pohon stále zapínal a vypínal a fréza išla prískokmi a pomaly. Teraz na najrýchlejší stupeň 4 ide po hladkom povrchu bez odhadzovania snehu rýchlosťou poklusu :-)

Ešte k tomu štartovaniu, našiel som na pár weboch spomenuté pri elektrickom štartovaní, že je nevyhnutnosťou pri frézach skladovaných vonku alebo v nevykurovanej/temperovanej garáži, že šnúrou je ich veľmi ťažké naštartovať. Zatial tu bolo mínus 11C a naštartovať išla na prvé zatiahnutie úplne perfektne, uvidíme ked bude -20C.

Dalšie info a video som pridal sem - http://www.nase-fotky.com...

MTD ME 61

Hecht 9013

Overený zákazník Záhradné Kosačky Overený zákazník

Pridané: 16. novembra 2013

Zakúpený v Záhradné Kosačky

• Zaťiaľ som ho ešte nemal možnosť vyskúšať ,lebo nebol sneh ale podľa všetkého by mal fungovať dobre.

Tento produkt som si vybral z hladiska cenového ako aj funkčného no zatiaľ nesnežilo a tak som ho ešte naostro nevyskúšal.Pomer ceny a kvality je dobrý.Všetko však ukáže čas.Výrobok by som odporúčal aj ostatným zákaznikom.

VeGA 6562 EL

OK

Overený zákazník Záhradné Kosačky Overený zákazník

Pridané: 25. októbra 2013

Zakúpený v Záhradné Kosačky

Spoľahlivosť, rýchlosť a kvalita.

Overený zákazník HAUSMARKET.sk Overený zákazník

Pridané: 22. októbra 2013

Zakúpený v HAUSMARKET.sk

• 4 rýchlosti vpred,2 dozadu
  • Čo ma veľmi prekvapilo je veľmi tichý chod.
  • Návod absolútne nezrozumiteľný tlač je veľmi slabá.
  • Ale ak má niekto skúsenosti s technikou tak nebude mať problém zloženie cca. 30minút.

Určite odporúčam, kvalitná konštrukcia,veľmi nízka cena.

Overený zákazník OK market Overený zákazník

Pridané: 1. mája 2013

Zakúpený v OK market

• výkona cena

Dobrý výrobok za prijateľnú cenu.

Hecht 9551

Hecht 9551

Overený zákazník CKD market.sk Overený zákazník

Pridané: 24. februára 2013

Zakúpený v CKD market.sk

• dobre startuje, vela nepapa, sikovna - obsluhu zvládne aj zena
  • trocha hlucnost, nie je nikde kolko treba na vymenu oleja oleja

pre beznu rodinu staci do hor uz vacsie kolesa

Pridané: 10. februára 2013

Zakúpený v HEJ.sk

• nedorobené detaily ako napr. zátka na palivovej nádrži -preteká, hadička z palivovej nádrži k ventilu - zalomená - netiekol benzín, návod na použitie - len aby nejaký bol....

asi za tú cenu je aj menšia kvalita výrobku.

Hecht 9651

Hecht 9651

Overený zákazník ABCnáradie Overený zákazník

Pridané: 9. februára 2013

Zakúpený v ABCnáradie

• Rychlost,porovnatelna cena,doprava zdarma
  • nenašiel som

Ak by tak všetko išlo stale tak určite odporučam

Stiga Snow Patrol

Stiga Snow Patrol

Overený zákazník DOMOSS Overený zákazník

Pridané: 7. februára 2013

(naposledy upravené 7. februára 2013)

Zakúpený v DOMOSS

• Značka dielenske spracovanie.
  • Neviem treba snov robiť

Pomer cena výkon oproti konkurencie co som videl je zlesieho materialu kde konkurencia dava plast tu je kov jednoducha instalacia motor a ostatok jednoduche ovladanie

Hecht 9552

Hecht 9552

Pridané: 27. januára 2013

Hecht 9181 E

Hecht 9181 E

Pridané: 26. januára 2013

(naposledy upravené 26. januára 2013)

• ja som snou velmi spokojny mne fungovala aj vo velkom snehu .byvam na kysuciach atu je snehu dost.
  • mohli byt vecsie kolesa a gumove.

ok

Overený zákazník Jardin.sk Overený zákazník

Pridané: 28. decembra 2012

Zakúpený v Jardin.sk

• dobra manypulacia so strojom
  • nevihody som nezistil

dvovod lopata skodi zdraviu

Proma PSF- 6,5/ 560

Proma PSF- 6,5/ 560

Pridané: 12. decembra 2012

• neviem

za tie peniaze dobry vyrobok

Lumag 5 KMSS

Lumag 5 KMSS

Pridané: 16. novembra 2012

• Stroj absolútne neplní žiadnu zo svojich funkcii.

Stroj je proste nedomysleny,nema pohyblivú zametaciu kefu ktora sa prisposobi terenu. Uplne nepouzitelny stroj s nekvalitnym motorom ktory po 10min.chodu zacal krvacat (tiekol ako olejnicka). Kolesa pripevnene na oske uplne primitívnym spôsobom. Nieco strasne!! Uz nikdy viac LUMAG!!!

Hecht 9161

Hecht 9161

Overený zákazník CKD market.sk Overený zákazník

Pridané: 26. septembra 2012

Zakúpený v CKD market.sk

• Celkom schopna mala elektricka freza, este som ju sice nevyskusal naostro ale vyzera dobre.
  • Montaz nebola vobec narocna.
  • Zatial neviem.

Odporucam.

STIGA Snow CUBE

STIGA Snow CUBE

Overený zákazník Jardin.sk Overený zákazník

Pridané: 11. marca 2012

Zakúpený v Jardin.sk

• Konštrukcia z 2mm hrubeho plechu, dava tušit vyšiu životnost. Aj ked nema el.štart jaho naštartovanie je lakšie ako zahradnej kosačky či motorovej pily.
  • Plechovy komin
  • Dostatočne vykonny motor
  • Made in PRC.
  • Neskladne rokoveti ktore sa nedaju sklopit a budu 98%roka zaberat vela miesta v garaži.
  • Čelny plastovy kryt brani viššim ludom v dosahu a vyhlade na radiacu paku.
  • Rukovete prinizko pre vyššie osoby.
  • Symboly na ovladacich pačkach motora su metuce a nejasne.
  • Navod na obsluhu zkomoleny zo slovinčinou a nesedi presne z vyhotovenim stroja.
  • Plastovy kluč na ŠTART/ STOP motora može v pripade straty sposobit problem.
  • Obsahom balenia stroja nie je motorovy olej, a vyrobca ani priamo neodporuča konkretny tip a tie počiadavky ktore uvadza pre olej je tažko narychlo zohnat.
  • Nikde v navode som sa nedočital o rychlosti stroja, max množstve odprataneho snehu, vykone motora či spotrebe motora, neda sa teda porovnavat.
  • Mal tam byt Talianky motor BBG avšak vidim iba samolepku BBG engine technology a predpokladam rovnaky povod ako zvyšok stroja.
  • Zabeh motora trva iba 2 hodiny...čo je v porovnani s inymi vyrobkami velmi malo!!!
  • obsahom balenia je imbusovy kluč č.6 ktory sa však na celom stroji vobec nepouživa))

Zasvojich 579€ som si asi 100€ priplatil za žltu značku.Motor silne pripomina činsky LONCIN a cele no name vyrobky na ebay.de kde su za polovične ceny aj z dopravou na SK.cele poskaldanie zabralo asi hodinku a bolo bezproblemove.U takejto značky by som však očakaval trochu konštrukčny naskok pred konkurenciou a lepšie spracovany navod.

MTD M 56

MTD M 56

Pridané: 27. februára 2012

Zakúpený v HEJ.sk

• hmotnosť, pomer cena, výkon
  • doposiaľ nie

výhodná kúpa