Najnovšie recenzie zo sekcie Snehové frézy

Pridané: 29. januára 2019

Zakúpený v Motozahrada.eu

• Malá, ľahká ale pomerne výkonná. Odhadzuje aj starý tvrdší sneh vyšší ako má záber.Za danú cenu výborná

Pridané: 27. januára 2019

• sikovny a tichy motor
  • komin sa pri nastartovanej freze toci kam chce
  • freza ma problem zo zaberom ak niekde zapadne nepomoze ani 6 stupen treba ju casto tlacit
  • treba dokladne dotiahnut vsetky sroby hlavne sponery

celkovy dojem ze sa neda porovnať s dakou kvalitnejšou frezou napr. Toro ale za tie peniaze nic extra netreba očakávať

AGAMA 651 Q

AGAMA 651 Q

Pridané: 26. januára 2019

(naposledy upravené 26. januára 2019)

Zakúpený v MALL.SK

• Konštrukčné prevedenie vzhľadom na cenu, v cene štyri náhradné strižné skrutky, motor chytá na prvé potiahnutie, ale je nutné aj pri dostatočne zohriatom motore vždy zapnúť sytič a pridať plyn, inak nenaštartuje, výpustné skrutky na obidvoch stranách motora ale nie príliš prakticky umiestnené, frézovacia časť zložená zo štyroch nezávislých častí (4 strižné skrutky),
  • Nepoužiteľný papierový manuál, z ktorého sa nedá zistiť zmontovanie komína a natočenie tiahla prevodovky, vôľa v osadení výfukového komína, cez medzeru (cca 1 cm) medzi nastaviteľným vrchnákom komína a jeho telom sa počas frézovania sype sneh na chladič motora a ozubený prevod otáčania komína na ktorom ihneď primŕza, kovové klzné lyžiny sa vďaka svojmu tvaru často zarezávajú do zeme (snehu) a tým brzdia frézu (prešmykujú kolesá), komplikované nalievanie motorového oleja kvôli malému otvoru a jeho nízkemu sklonu

Keďže frézu používame ešte len necelý týždeň, je priskoro seriózne zhodnotiť výrobok. Zatiaľ ide bezchybne. Máme tu cca 60 cm vrstvu starého snehu, ktorý táto fréza nedokáže priamo odfrézovať. Je nutné najprv odhádzať cestičku lopatou a potom ju pomaly s frézou po častiach rozšírovať. Konštrukčne pôsobí serióznym dojmom, akurát výfukový komín ma na môj vkus príliš veľkú vôľu v osadení, takže sa mierne kýve. Ide to ale vyriešiť prehodením vymedzovacej podložky na vrch a skrutky nedoťahovať nadoraz, aby sa komín mohol ľahko otáčať (vyskúšané a funguje to dobre). Motor je ešte v zábehu (3 motohodiny), ale chytá na prvé potiahnutie. Jeho výkon mohol byť aspoň o 1 kW vyšší. Škoda, že fréza nemá aspoň 15 palcové kolesá. Ale ak na budúci rok budeme frézovať sneh od začiatku a postupne, tak to možno nebude vadiť. Výška rukovätí od zeme 94 cm. Neviem ako to bude zo servisom, nepodarilo sa mi ho zatiaľ v mojom okolí nájsť. Fréza Agama 651Q je kompletne (vrátane motora) vyrobená v Číne a nie v Česku ako som čítal na internete. Pridal som na "youtube" krátke videá na rýchle oboznámenie sa s výrobkom. Časom pridám ďalšie a napíšem aj svoje skúsenosti. A ešte skúsenosť s doručením tovaru. Papierová krabica, v ktorej bola snežná fréza (78 kg) zabalená bola odspodu zle zabezpečená a tak pri jej vykladaní z kurierskej dodávky sa spodok otvoril a fréza takmer celá vypadla na zem. A tak dvaja kurieri, ja a známa ( 4 osoby) sme ju museli otočiť na bok a s problémami naložiť na korbu môjho auta. Po prevezení k domu krabicu rozrezať, frézu pomaly postaviť naspäť na kolesá a tak pomaly zložiť na zem. Našťastie zatiaĺ funguje bez problémov. Fréza bola podľa štítku vyrobená v 2012 roku. Keďže kolesá na fréze neboli nafúkané, u jedného z nich , pravdepodobne pod váhou ďalšieho tovaru, uloženého na krabici niekde v sklade, došlo k splošteniu plášťa kolesa a k jeho trvalému zdeformovaniu. Ani po nafúkaní kolesa na tlak 2 bary sa deformácia úplne neodstránila. Koleso má mierne vajcovitý tvar. Ale na funkčnosť to nemá žiaden vplyv.

HECHT 9554 SE

HECHT 9554 SE

Pridané: 25. januára 2019

Zakúpený v ABCnáradie

Konmplikované nasadenie "komína" frézy. Potrebné špeciálne náradie a veľká sila. V prípade vypadnutia komína v zime, nie je šanca komín nasadiť v zimných podmienkach

Pridané: 23. januára 2019

• dobrá cena, výkon

VEGA ST 554

VEGA ST 554

Pridané: 22. januára 2019

Zakúpený v MALL.SK

• Bez problému ťahá aj do veľkého kopca. Sneh odpratáva vynikajúco.

Nebol priložený návod, ale som si vyčítal z internetu. Potom som už bez problému nalial olej a nastavil, čo bolo treba.

Hecht 9200

Hecht 9200

Zakúpený v Motozahrada.eu

Akurát pre malé množstvá snehu.

Nevhodný pre ťažký a mokrý sneh.

Overený zákazník Mountfield Overený zákazník

Zakúpený v Mountfield

• Pomer kvalita a cena

Zakúpený v Motozahrada.eu

• Rýchla montáž z časti rozobratej frézy.
  • Bezproblémové odpratávanie snehu.
  • Nemá problém s 50 cm závejom.
  • Malá spotreba paliva.
  • otočný komín pre vyhadzovanie snehu je prfwktný, plní všetky nároky čo do smeru aj do diaľky vyhadzovania snehu.
  • Doporučujem skontrolovať všetky šroubové spoje krytov, ...., ale to by mala byť samozrejmosť pri kúpe takéhoto stroja.

Funguje presne podľa mojich očakávaní.
Pre hobby použitie super.
Ako je v návode napísané, nepoužívajte pokia+ je nad 0°C. pri odpratávaní snehovej brečky sa totiž upchá vyhadzovací komín a budete čistiť a čistiť a čistiť .......

Hecht 9556

Hecht 9556

Zakúpený v ABCnáradie

• Bez problémov aj velké kopy snehu

Pridané: 17. januára 2019

Zakúpený v ABCnáradie

• dobra manipulacia mala obratna
  • sluzi dobre zatial odhadzuje aj tvrdy sneh mala spotreba paliva
  • rychle zlozenie po dodani slovensky navod na pouzitie, nemam moznost porovnania s konkurenciou
  • mozno tazsiu keby som kupoval este raz ale na ten nas dvor uplne staci kedze je mensia moze frezovat aj moja zena

AGAMA 6562 A-01E

AGAMA 6562 A-01E

Overený zákazník IBO.sk Overený zákazník

Pridané: 17. januára 2019

Zakúpený v IBO.sk

Silná aj na Oravsko Lasňanske pomeri.

Overený zákazník HOBBY-Németh Overený zákazník

Pridané: 16. januára 2019

Zakúpený v HOBBY-Németh

Ľahká, kvalitná dobre sa mi s ňou pracuje

Hecht 9554

Hecht 9554

Pridané: 16. januára 2019

Zakúpený v ABCnáradie

• zatiaľ funguje a robi to čo som odnej očakával.

Overený zákazník Mountfield Overený zákazník

Pridané: 15. januára 2019

Zakúpený v Mountfield

• Nakoľko som z tovarom nedostal MANUAL v SK Jazyku a poškodená súčiastka je v štadiu riešenia tak nemôžem popisovať skusenosti nakoľko som ho ešte nepoužival.

Hecht 9201 E

• OK

Overený zákazník HOBBY-Németh Overený zákazník

Pridané: 11. januára 2019

Zakúpený v HOBBY-Németh

Pracuje celkom dobre, poradila si aj s ťažkým mokrým snehom na cca 140 m2 dlažby - 15 min. roboty. Treba si zvyknúť pri práci na odhadzovanie elektr. kábla, ale to je daň za váhu frézy - 15 kg, preto s ňou s ľahkosťou môže robiť aj žena.

Pridané: 9. januára 2019

Zakúpený v Motozahrada.eu

super cena ...až nad mieru dobrý výkon !

Hecht 9562 SE

Hecht 9562 SE

Pridané: 6. januára 2019

• prednosti svetlo a veľke pneu a cena inak nič
  • pri nízkej tepolote už od -3 mrznu lanka , prestava normalne fungovať
  • plynova páka je z makkeho materiálu pri manipulácii sa ohyba
  • nevyriešené umiestnenie plynovej páčky , zla manipulácia
  • chyba benzínový filter , je potrebne cistit nadrz po dlhsom čase
  • beží len na sitič
  • klapka na komine sa samovoľne pri frezovaní pohybuje
  • čo sposobuje ze neviete vyfrezovany sneh usmernit kam chcete
  • výkon nepostačuje pri trošku mokrejšom snehu

už by som si tuto značku frezy nekupil
nic nefunguje

Pridané: 4. januára 2019

• veľmi šikovná, veľmi ľahko sa štartuje a chytá na šupa;
  • má 4 rýchlosti dopredu a jednú dozadu ;
  • cena ,za takýto stroj sa oplatí.
  • samotný komín som montoval ...cca hodinu ...a to som šikovný ...neverím, že žena by to zvládla !!!

A +

Zobrazujem 41 - 60 zo 124 recenzií 1 2 [ 3 ] 4 5...7