Hecht 9555

TOP 5 v kategórii Snehové frézy

Hecht 9555

Dvojstupňová snehová fréza, ktorá odstráni zľadovatený aj hlboký sneh, dokáže pracovať v náročnom teréne a drsných podmienkach, zvládne vyčistiť aj veľké plochy...
Doprava zdarma, Na sklade
Doporučená ponuka ROMERX

Na sklade • 1 variantDarčekZdarma98 % • 531 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variantZdarma379 neoverených recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant19,9 €92 % • 187 080 recenziíĎalšie informácie

S dvojstupňovou snehovou frézou zvládnete odhádzať aj hlboký a zľadovatený sneh alebo popadané cencúle. Je vyrobená z kvalitného a odolného kovu, má kolesá s hrubým dezénom a štvortaktný motor. Štartuje sa cez tiahlo. Podľa typu snehu, ktorý budete odhŕňať, môžete nastaviť jednu zo štyroch rýchlostí aj smer odhadzovacieho komínu.

Silná a odolná

Dvojstupňová snehová fréza je vyrobená z kvalitných materiálov. Závitovka frézy je z odolného kovu, ktorý si poradí aj s hlbokým a zľadovateným snehom alebo cencúľmi. Aby nedošlo k poškodeniu podložia, fréza je po stranách vybavená nastaviteľnými klzákmi.

Typ

Som spokojny male rychle vykonne som spokojny

• , zakúpené v ROMERX

• Malá a šikovná fréza.
    • Vojde sa do preplnenej garaze

Hľadal som malú frézu s pohonom a táto je ideálna. Nezaberá veľa miesta. Na mensie plochy,ako parkovisko pre 3 auta a cesta pred domom je ideálna.

• , zakúpené v vsenazahrady.cz

Ma pohon na kolesa, dvojstupnove vyhadzovanie-aj na vlhsi a trochu zladovateny sneh a neupchava sa komin. Vykon primerany, je to moja druha freza, som spokojny.

Typ
Pohon
benzínové

Silná a odolná

Výkonný motor

Pohonom frézy je štvortaktný OHV motor Hecht s výkonom 3,8kW. K nastavovaniu slúži tiahlo - oproti modelu 9555 SE táto fréza nedisponuje integrovaným elektrickým štartérom s možnosťou štartovania cez zásuvku. Chýba aj LED reflektor.

Prispôsobí sa snehu a množstvu

S frézou môžete ísť aj do náročného terénu vďaka 12-palcovým kolesám s hrubým dezénom. Pripravené sú štyri rýchlosti vpred a jedna rýchlosť vzad, medzi ktorými môžete prepínať podľa konzistencie a množstva odhrabávaného snehu. Prispôsobiť môžete aj smer odhadzovacieho komína, ktorý je možné otáčať až do 190°.

Prispôsobí sa snehu a množstvu

✓Dvojstupňová snehová fréza HECHT 9555 je poháňaná 4-taktným OHV motorom HECHT s výkonom 5,2 HP

✓Bunker šneku frézy je vyrobený z kvalitného kovu

✓Pri práci môžete využiť 4 rýchlosti vpred a 1 rýchlosť vzad

✓Pre nasmerovanie vyhadzovania snehu iste poteší pohodlné ovládanie odhadzovacieho komína v rozsahu 190°

Technické parametre

• Malá a šikovná fréza.
    • Vojde sa do preplnenej garaze

• , zakúpené v vsenazahrady.cz

• , zakúpené v Agroles

• Mala a super práca s nou

Zatiaľ so s ňou pracoval 1 krát a bol som spokojny

• , automaticky preložené z Compari.ro
    • Nie
    • Prišiel poškodený, na šrot.

Nevadí

• , zakúpené v Agroles

• Pomer cena a kvalita.
    • Malý a spratný stroj.
    • Dobrá spotreba.

Firma HECHT by mala aktualizovať návod na použitie a trocha ho prepracovať. Obrazová časť návodu na zloženie stroja nesúhlasí so zakúpeným výrobkom a nie je dostatočne detailná. Po zložení frézy nefungoval pojazd. V návode odkazujú na pritiahnutie spojkového lanka, ale neuvádzajú postup ako na to. Ďalej sa v návode píše, že stroj je dodaný bez motorového oleja, ktorý tam ale bol, avšak v nie dostatočnom množstve. V balení chýbal čap na spojenie rýchlostnej páky s tiahlom prevodovky. Bola tam len závlačka.

• , zakúpené v ABCnáradie

• Veľkosť , váha , spratnosť , obratnosť , malá spotreba paliva a rýchle odpratenie snehu bez námahy

Odporúčam každemu kto potrebuje rýchle odpratanie snehu za primeranú cenu a kvalitu

• Dobra cena
  • , zakúpené v Motozahrada.eu

• Malá, ľahká ale pomerne výkonná. Odhadzuje aj starý tvrdší sneh vyšší ako má záber.Za danú cenu výborná
  • , zakúpené v ABCnáradie

• dobra manipulacia mala obratna
    • sluzi dobre zatial odhadzuje aj tvrdy sneh mala spotreba paliva
    • rychle zlozenie po dodani slovensky navod na pouzitie, nemam moznost porovnania s konkurenciou
    • mozno tazsiu keby som kupoval este raz ale na ten nas dvor uplne staci kedze je mensia moze frezovat aj moja zena