Hecht 9161

Popis produktu Elektrická snežná fréza HECHT 9161 HECHT 9161 je menšia elektrická snežná réza vhodná pre odstránenie čerstvo napadaného snehu. O pohon sa tu stará elektrický...
Doprava zdarma, Do 3 dní

Pohon
elektrické
Výkon
1.6 kW

• Akurátna veľkosť a výkon za dobrú cenu.
    • - výkon
    • - šírka záberu
    • - prijateľná cena
    • Pomocný háčik na odlahčenie kábla - kábel mi vypadával. Mohol by byť riešený nekompromisnejšie, nech kábel drží hneď na 100%, ale to je maličkosť.

Je to jednoduchý stroj, pracuje výborne a ušetril mi mnoho práce - s lopatou si to už ani nechcem predstaviť.

• , zakúpené v NAY Elektrodom

elektrické
Výkon
1.6 kW

Elektrická snežná fréza HECHT 9161

HECHT 9161 je menšia elektrická snežná réza vhodná pre odstránenie čerstvo napadaného snehu. O pohon sa tu stará elektrický motor s príkonom 1600 W, ktorý zaisťuje dostatok výkonu pre záber 40 cm (vnútorný) a 45 cm (vonkajší). Tento sériový komutátorový motor s vysokým záberovým momentom, ktorý zaisťuje, že stroj pracuje i pod vysokým zaťažením bez zastavenia motora. Iný elektrický motor je pre elektrickú frézu nevhodný, pretože sa neustále pri odstraňovaní snehu zastavuje a nedoahuje požadovaný výkon a komfort obsluhy.

Skelet frézy je zhotovený z pevného plastu a vďaka tomu bola dosiahnutá hmotnosť len 14,2 kg! K napájaniu postačí štandardné 230 V / 50 Hz pripojenie k elektrickej sieti. Na zadnej strane sp umiestnené plastové kolieska s hrubým vzorom.

Maximálny výkon odstránenia snehu je 200 m3/h. Smer vyhadzovania snehu je možné jednoducho regulovať pomocou otočného komína a praktické otáčky pre nastavenie jeho uhla. Vďaka tomu sa nemusíte namáhavo skláňať až ku stroju. Samozrejmosťou sú bezpečnostné prvky ako bezpečnostný spínač a odľahčovač pnutiaprívodného kábla. Pre jednoduchú montáž a demontáž frézy boli pre upevnenie rukoväte použité krídlové matice. Vďaka madlám je možné frézu tiež jednoducho prenášať.

• Relatívne lacné.
    • Pokazil sa po 2 rokoch, hneď po skončení záruky, ani nie po 5 použitiach! V servise mi povedali, že motor je vyhorený a výmena vyhoreného motora by stála toľko ako nová fréza. Fréza je teda chybná: DOBRÉ VYHODIŤ!

Toto je zasnežený neporiadok! Kúpil som ho v januári 2017 a v januári 2019 mi zhorel motor, pričom som ho nepoužil viac ako 5-krát. Fréza vyhorela, pretože sneh bol blízko bodu topenia, bol veľmi hustý a ťažký, ale stále to bol sneh. Ak chcete frézu, s ktorou môžete vykonávať svoju prácu, hľadajte niečo iné. Ak chcete frézu na jedno použitie, môžete si kúpiť tento model, ale nesťažujte sa, že ste neboli varovaní.

• , automaticky preložené z Compari.ro
    • Uľahčí vám prácu a ušetrí čas.
    • Ešte to nedokážem oceniť.

Produkt som si kúpil na dvore, aby som ušetril čas.

• - kolieska slabučké ..potlačiť ju v snehu je drina;
    • - neustále vypadáva ovládač komína;
    • - na mokrejší alebo tvrdší sneh sa ani nechytá;
    • -stači maly záder a výstup čí schod ..a klinový remeň sa trhá.

- len zbytočne vyhodené peniaze ...a to, čo sa s ňou odpratať dá postačí obyčajná lopata !

• Akurátna veľkosť a výkon za dobrú cenu.
    • - výkon
    • - šírka záberu
    • - prijateľná cena

• , zakúpené v NAY Elektrodom

všetko OK!

• , automaticky preložené z Arukereso.hu
    • Elektromotor sa určite naštartuje a pre ženy je veľkou výhodou, že nemusia ťahať za štartovací kábel. Bezpečne odstráni 10 cm snehu, pri hrubšom snehu sa musíte vrátiť, ale aj to zvládne. Podarilo sa vyčistiť aj trávnaté plochy, ale oplatí sa tam nechať trochu snehu, inak budete musieť na jar začať kosiť. : )
    • Bohužiaľ, koleso má malé rebrá, niekedy sa zaplní snehom a potom sa ťažko tlačí. Potom ho musíte spustiť a môže pokračovať.
    • Nie je zlé zaobstarať si bubon na káble, pretože káble sú v chlade dosť tuhé, aj keď ich treba viackrát navinúť. Je to viac času a úsilia ako samotné odhŕňanie snehu. (Našťastie. ) Vďaka káblovému bubnu je to veľmi jednoduché.

Veľmi dobrý pomer ceny a kvality. Obrovská pomoc v rodinnom dome, kde je potrebné pri snežení zachrániť veľa chodníkov a podjazdov pre autá. Rovnako ako ja si ju zamilujú ľudia trpiaci bolesťami chrbta. Používam ho na vyčistenie chodníka pred domom v dvoch radoch, takže začnem pri bráne a idem na koniec plota, potom zvyšok cesty späť a môžete ísť dovnútra. Stačí malý odšmykový sprej a nemusím sa báť, že si niekto pred naším domom zlomí nohu.

• , automaticky preložené z Compari.ro
    • Pomer ceny a kvality je primeraný
    • nevýhoda - keď je snehová pokrývka vyššia ako 100 cm (čo sa stáva každú zimu), nedokáže si poradiť.

Tento produkt som si kúpil, aby som si uľahčil prácu. Som spokojný, teraz je to oveľa jednoduchšie, rýchlejšie a s menšou námahou môžem vyčistiť celý dvor od snehu. Mám v úmysle kúpiť ďalšie výrobky od tejto spoločnosti.

• , zakúpené v Záhradné Kosačky

• ľahká manipulácia, solídny výkon

manipulácia, výkon, cena = OK

• , zakúpené v CKD market.sk

• Celkom schopna mala elektricka freza, este som ju sice nevyskusal naostro ale vyzera dobre.
    • Montaz nebola vobec narocna.
    • Zatial neviem.

Odporucam.

• -Ľahká a jednoduchá obsluha,
    • -nízka hmotnosť,
    • -prijateľná cena
    • -dostatočný výkon
    • -Nie veľmi dobre čitateľné obrázky v návode (príliš malé)
    • -fréza sa ťažko tlačí v snehu, chcelo by to väčšie kolesá, alebo motorický pojazd,

Táto snehová fréza ma prekvapila svojim výkonom, ani v hlbokom snehu sa motor nezastavoval,avšak ako nevýhodu by som uviedol, že kolieska na fréze sa zabárajú do snehu a tak je posun zariadenia dopredu značne namáhavý.
    Na odpratávanie snehu z tvrdého podkladu ako je betón, asfalt, alebo dlažba je táto fréza ideálna.